Realizační tým Arsenalu takhle včera Eduardovi děkoval (© Skysports.com)

Wengerovi se včerejší duel líbil

17.02.2009, 09:47 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru

Arséne Wenger se u zápasu s Cardiffem doslova bavil a zvlášť vyzdvihl Eduardův výkon, který vstřelil po dlouhodobém zranění dvě branky.

Severolondýnský celek jde dál. Vítězstvím nad The Bluebirds mají Kanonýři zajištěno páté kolo, kde je čeká druholigové Burnley. Pokud přejdou i přes tento tým, v šestém kole narazí na vítěze duelu Sheffield United - Hull City.

Domácí se včera večer ukázali ve velmi dobrém světle. Celý zápas měli pod kontrolou a díky dvěma zmiňovaným brankám Eduarda, jednou trefou Bendtnera a Van Persieho udolali Cardiff rozdílem třídy - 4:0.

Eduardův výkon ocenili jak fanoušci, tak komentátoři televizních stanic a přidal se i manažer Wenger. „Eduardo se odehrál velmi velmi kvalitní zápas, všichni máme radost. Před dvěma týdny udělal velký krok kupředu a včera jste to mohli zaznamenat - měl chuť hrát, nabízel se a završil to dvěma trefami.“

„On je po psychické stránce extrémně odolný. Během rekonvalescence jsem od Eduarda ani jednou neslyšel, že už to nechce dělat. Je to skutečný bojovník.“

„Musím ale vyzdvihnout celý tým, který hrál skvěle a hráči ukázali, že fotbal opravdu milují,“ pokračoval francouzský stratég krátce po zápase,“ zakončil Wenger interview po zápase.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama