Fabregas při nešťastném zápase s Liverpoolem (© Arsenal.com)

Fabregasův stav se opět zlepšil!

17.02.2009, 10:11 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru

Kapitán severolondýnského Arsenalu Cesc Fabregas prozradil, že by chtěl do deseti dnů začít trénovat s míčem. Španělův návrat se blíží..

Vítěz Eura 2008 se vrátil z rodného Španělska zpět na Ostrovy, kde podstoupí finálovou část rehabilitace. 21-letý talentovaný středopolař se před Vánoci srazil s kamarádem z reprezentačního výběru Xabim Alonsem a utrpěl vážné poranění kolena.

Fabregas promluvil do médií, že je rehabilitování velmi obtížné, ale na druhou stranu je optimistický, protože cítí brzký návrat.

„Během posledních pár týdnu jsem chodil do hor, kde jsem tvrdě pracoval, což je dobře pro mé svalstvo. Jsem velmi šťastný jak mi to teď jde, vypadá to dobře - do deseti dnů budu trénovat s balonem, a tak bych se měl vrátit dřív, než očekávám,“ řekl záložník.

„Už se nemůžu dočkat, až zase budu mít míč na kopačkách. Osm týdnů jsem se ho ani nedotkl a to je snad nejdéle v mém životě.“

Španělský reprezentant prý také navštíví šatnu svých spoluhráčů, ale bude jim trochu závidět, že mohou hrát. „Tento týden se vrátím do klubu, pohovořím s týmem, budu se chodit dívat na tréninky a cestovat s nimi po zápasech jako divák. Docela jim závidím, ale aspoň se moje touha vrátit se na trávníky ještě zvýší.“

„Poslední týdny nebyly opravdu jednoduché. Pořád jsem myslel na to zranění, ale teď, když se vracím to bude o dost lepší,“ sdělil nakonec.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama