Samir Nasri (© teamtalk.com)

Odhalme naši pravou tvář, říká Nasri

01.05.2009, 09:10 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Samir Nasri říká, že Arsenal bude muset v odvetě praktikovat o hodně ofenzivnější styl hry, pokud pomýšlí na postup do finále.

Gunners ve středu večer za domácími fotbalisty zaostávali zejména v porduktivitě, neboť brankář Manchesteru Edwin Van der Sar se snad zapotil jen jednou a to po střele Cesca Fabregase z prvního poločasu, i když ani tato střela mu nenadělala žádné problémy.

Nasri, francouzský středpoloař, kteý hrál včera více v hloubi pole a plnil si zejména defenzivní úkoly, připouští, že jeho tým bude muset na Emirates Satdium odhalit svou pravou tvář, pokud chce cestovat na Apeninský poloostrov.

Vím, že na Old Trafford jsme neukázali to, co je v našich silách a na co máme. V odvetě se musíme zlepšit v ofenzivě a být produktivní. Prostě musíme ukázat více útočný styl hry, pokud chceme postoupit. Ale nejdůležitější věcí je, že stále vím, že finále pro nás zdaleka není ztracené. Nicméně v domácím zápase se musíme zlepšit," zakončil jedenadvacetiletý záložník, kterému je předpovídáná budoucnost a lá Zinedine Zidane.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama