Cesc Fabregas (© Arsenal.com)

Fabregas: Neudělal jsem nic špatného

01.05.2009, 10:06 – Filip SedlákProfil na Twitteru

Cesc Fabregas, který byl minulý týden spolu s manažerem Hull City Philem Brownem obviněn za březnový konflikt tvrdí, že neprovedl nic špatného.

Čtvrtfinálový zápas FA Cupu mezi Arsenalem a Hullem, který se konal 17. března vyhráli Kanonýři 2:1 a i přes to, že kapitán domácích Fabregas v té době ještě léčil své zranění, byl po utkání s manažerem The Tigers Brownem středem pozornosti. 

Španělský reprezentant čelí jednomu obvinění za nevhodné chování a druhému za údajné plivnutí na asistenta trenéra Hull City Briana Hortona. Phil Brown byl obviněn za špatné chování vůči rohodčímu.

Nicméně 21-letý Fabregas, který po roznesení informace o plivanci ihned veškeré spekulace vyvrátil, i nádale cítí, že jeho chování bylo v mezích přijatelnosti.

„I když jsem nic neprovedl, budu pravděpodobně potrestán. V té době, kdy jsem přišel na hřiště pogratulovat spoluhráčům, se do mě někdo z Hullu začal navážet, po chvíli to bylo víc a víc hráčů a já budu potrestán za nevhodné chování? To je naprosto nepochopitelné,“ řekl Cesc Fabregas, který 4. května oslaví 22. narozeniny.

Oba aktéři březnového incidentu na Emirates Stadium mají do 12. května čas na odvolání.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama