Emirates Stadium (© fcarsenalcz.com)

Klub k fanouškům

04.05.2009, 14:42 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru , Arsenal.com

Vedení našeho milovaného Arsenalu apeluje na všechny fanoušky, kteří zítra navštíví Emirates Stadium, aby shlédli jedno z nejdůležitějších zápasů posledních let.

5. května 2009 - to je datum, na který vzhlíží fotbalový svět, pak především příznivci londýnského Arsenalu a Manchesteru United. Ve 20:45 vypukne na Emirates Stadium semifinálová odveta Ligy mistrů, do které jde v mírnější převaze celek Sira Alexe. Právě proto dnes vedení klubu prostřednictvím oficiálních stránek zažádalo všechny přítomné o několik ''drobností'', které by mohli Kanonýrům pomoci k vítězství.

Cituji: „Žádáme všechny fanoušky Arsenalu, aby byli na svých sedadlech už při zahajovacím výkopu, a byl tak stadion kompletně zaplněn. Dále si přejeme, abyste byly oblečeni v červeném a podporovali svůj tým jak jen to půjde.

To není vše, ba naopak. Klub také nechal vyrobit 60 000 (!) speciálních vlajek. Ty budou na každém sedadle Emirates Stadium. Hlavně při vstupu hráčů na trávník by nimi, podle ''nařízení'', měli fanoušci co nejvíce mávat.

Co dodat? Snad jen ''COME ON YOU GUNNERS''!

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama