Mikael Silvestre (© Arsenal.com)

Silvestremu se nelíbí výrok Patrice Evry

11.05.2009, 20:17 – Filip SedlákProfil na Twitteru , setanta.com, skysports.com

Mikael Silvestre nebyl spokojen s myšlenkou, kterou vyřkl obránce ManUtd Patrice Evra, po vyřazení Kanonýrů z Ligy mistrů, že zápas mezi Manchesterem United a Arsenalem bylo utkání mezi dospělými a “dětmi“.

Podle Evry si Manchester s Arsenalem dělal co chtěl a označil Wengerův výběr za “dětský“, což se vůbec nelíbí 31-letému obránci Silvestremu, který svému krajanovi vzkázal, že to může být právě Arsenal, kdo se bude příští rok smát.

„Myslím si, že dává příliš najevo svůj nedostatek útcy k hráčům jako je Kolo Toure, Emmanuel Adebayor, či Robin van Persie. Určitě se nejedná o děti, protože tito hráči mají více jak pětadvacet let a patří mezi elitní fotbalové hvězdy.“

„Nyní si připadají jako by nás úplně rozválcovali a myslí si, že jsme slabší něž oni, ale měli by si také uvědomit naši hráčskou absenci, protože nám chyběli opory jako William Gallas, Gael Clichy a Andrej Arshavin. Semifinále by mohlo vypadat úplně jinak, kdyby jsme měli kompletní tým. Je jen na nás, aby jsme další sezónu ukázali, že neustále patříme mezi ty, kteří umí bojovat o trofeje,“ vyjádřil se Mikael Silvestre.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama