Arsene Wenger (© rescindedred.com)

Wenger: Nemusíme tolik utrácet

12.05.2009, 15:14 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Manažer Arsenalu si myslí, že k tomu, aby získal pro svůj tým "pravé hráče", nebude muset v létě vynaložit až tak velkou sumu peněz.

Navzdory faktu, že Arsenal během minulého týdne prohrál jak s Manchesterem United, tak i Chelsea, si francouzský profesor nemyslí, že tým potřebuje velkou obměnu. Podle Wengera je třeba jenom zlepšit místa, na kterých nemá současný kádr Kanonýrů takové hráče, jaké by si přál. Rovněž ale manažer dodává, že nějaké velké rošády během letních dní nemají fanoušci červenobílých očekávat.

Nemyslím si, že by se do týmu měly investovat nějaké velké peníze. Navíc momentálně ještě nevím, jaké prostředky budu mít k dispozici pro nakupování nových hráčů. Já si stejně myslím, že tento tým se potřebuje jenom zlepšovat a nic jiného není třeba. Nejsem tak zbrklý jako každý jiný, když se prohraje,“ říká odhodlaně Wenger.

Hrajeme ve velmi silné lize, kde je každý protivník velmi nepříjemným soupeřem a má top kvality. Takže jak říkám, je třeba se jenom zlepšit tam, kde nám to v současnosti vázne,“ zakončil stratég.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama