Kolo Toure (© Arsenal.com)

Kolo by rád prodloužil

12.05.2009, 15:44 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Stoper severolondýnského velkoklubu připustil, že je blízko podepsání nového kontraktu se svým současným zaměstnavatelem.

Rodák z Pobřeží slonoviny byl během zimního transferového období často spojován s Manchesterem City, ale ze všech námluv nakonec sešlo. Nyní samotný Kolo přiznal, že jeho povinností je soustředit se pouze na Arsenal a rovněž se nechal slyšet, že by rád prodloužil smlouvu, která mu vyprší příští léto.

''Věřím, že ve své kariéře můžete opravdově milovat jen jeden klub a tím mým je právě Arsenal."

Kolo Toure, obránce Arsenalu

Sice je na mou smlouvu ještě čas, ale já doufám, že klub dá najevo, že mě potřebuje. Když někoho milujete, je důležité, aby Vám ten dotyčný lásku opětoval. Miluji tento klub dost dlouho a vždy se pro něj snažím udělat maximum. Jsem tady již nějaký ten pátek a musím přiznat, že když jsem minulé léto viděl, jak někteří kluci odešli, bylo to pro mě těžké zkousnout,“ prozradil hráč, jehož předností jsou osobní souboje.

K tomu všemu jsme nezvládli sezonu dvakrát nejlépe, což mě frustrovalo. Někdy si začnete myslet, že už o Vás klub nestojí. Když Vám je 28 let, hodně si věříte. Já jsem zde taky zažil období, které se mi moc nelíbilo, ale vrátil jsem se zpět a nyní hraju pravidelně, takže doufám, že ještě budu užitečný.“

Lidé dobře vědí, že tento klub miluji. Nikdo nemůže říct, že tomu tak není. Věřím, že ve své kariéře můžete opravdově milovat jen jeden klub a tím mým je právě Arsenal,“ zakončil procítěně Toure.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama