Bacary Sagna (© metro.co.uk)

Sagna: Ukázali jsme charakter

13.05.2009, 18:11 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Ač Arsenal opět nezíská žádnou trofej, Bacary Sagna vytyčil pozitiva svého týmu, kterých si všímal během sezóny.

Rázné domácí prohry s Manchesterem United a Chelsea rozplynuly sen o zisku trofeje pro vítěze Ligy mistrů, respektive umístění se v první trojici v anglické Premier League. Navíc myšlenky na triumf v FA Cupu nám sebral již minulý měsíc rovněž londýnský konkurent ze Stamford Bridge.

Vrchol letošní sezony, od kterého si nejeden fanda Kanonýrů sliboval příjemné chvíle, přinesl tak málo. Nicméně francouzský krajní obránce si myslí, že Arsenal uklidnil všechny kritiky už jen tím, jak se dokázal otřepat z pomalého vstupu do sezony.

Chci říct, že momentálně předvádíme dobrý fotbal. Přesto, že někteří lidé nad námi na začátku sezony váhali, tak my jsme jim ukázali, že máme dobrý charakter a dokázali jsme se vrátit zpět do dobré formy, navíc se nám alespoň podařilo kvalifikovat do Ligy mistrů.

Dlouhou dobu jsme nebyli ani v první čtyřce, ale nakonec jsme se tam znovu dostali. Musíme se dívat dopředu, protože tento tým je velmi mladý a je nutné, abychom zůstali všichni dohromady silní,“ zakončil jeden z nejvytíženějších hráčů Arsenalu během letošní sezony.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama