Usměvavý Adebayor (© dailymail.co.uk)

Adebayor: Wenger i Fabregas zůstanou

26.05.2009, 18:46 –

Útočník Arsenalu Emmanuel Adebayor se domnívá, že manažer Arséne Wenger a kapitán Cesc Fabregas zůstanou na Emirates Stadium i nadále.

V řadě zpráv bylo napsáno, že by tožský reprezentant Adebayor mohl v letním přestupovém období opustit londýnský klub a přidat se k AC Milán.

Ovšem rodák z Lomé trvá na tom, že je na Emirates Stadium spokojený a nemá v úmyslu Wengerovu celku zamávat. „Mám tady smlouvu, kterou chci dodržet. Chci vyhrávat tituly v Anglii, nikde jinde. Mohl jsem přestoupit do Španělska, ale nyní se cítím skvěle a jsem šťastný,“ řekl.  

Španělský záložník Fabregas je také stále spojován s přestupem. „Je těžké si představit Arsenal bez Cesca,“ řekl Adebayor. „Na Emirates je jedním z nejpotřebnějších hráčů a my jsme rádi, že je s námi. Je pro mě čest s ním hrát. Myslím, že se tady cítí jako doma, pokračoval.

V poslední době se objevují zprávy o tom, že Real Madrid stojí o Arsène Wengera. Nicméně, podle dlouhonohého Afričana je Francouz stoprocentně zavázan Gunners.

„Je to hrozná představa vidět Wengera, jak opouští Londýn. Bylo by to jakoby se otec vzdal svých synů,“ řekl kapitán Arsenalu Cesc Fabregas. „Milujeme ho my hráči i fanoušci. Je zvyklý na anglický život. Pokud bude vyhrávat trofeje, tak tady možná zůstane až do konce své trenérské kariéry.“

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama