Arsene Wenger (© bbc.co.uk)

Wenger k fanouškům

28.05.2009, 21:59 – Filip SedlákProfil na Twitteru

Arséne Wenger, jak je již zvykem, na konci každé sezóny otevřeně promlouvá k fandům, kteří klub pocitvě podporují a nyní má k vyjádření poděkování několik pozitivních důvodů.

„Vážení fanoušci,

chtěl bych Vám vyjádřit své díky za celou uplynulou sezónu.

Uvědomujeme si, jak složitý byl letošní ročník všech soutěží, nicméně na konečný výsledek si stěžovat nemůžeme, protože jsme udělali velký pokrok a veškeré další naděje na zisk cenné trofeje střádáme pro nadcházející sezónu. V posledním zápase jsme dokázali, že si umíme vytvořit vlastní průběh zápasu a to prokazuje naše kvality.

Jak pro celý tým, tak pro samotného manažera je celý rok velmi náročný. Začátek byl velmi složitý, protože jsme museli sehrávat nový tým, opustily nás opory Alexander Hleb a Mathieu Flamini a dlouhodobě se nám zranil Tomáš Rosický. Náš vstup do sezóny se příliš nepovedl, ale druhá polovina byla perfetkní, protože jsme z třiadvaceti utkání, prohráli jen jedou, a to proti Chelsea.

 Mám pocit, že tým neuvěřitelně pokročil a musíme zanalyzovat, jestli je tým připraven útočit na trofeje. Pokud ne, bude potřeba zjistit, co nám chybí. Své kvality bezpochyby máme, náš tým je velice mladý.

Robin van Persie dvakrát skóroval proti Stoke a připsal si jednu asistenci. To je naší další prioritou, prodloužit smlouvy s těmito typy hráčů jako je právě on a Nicklas Bendtner. Všichni si musíme sednout ke  stolu a vše důkladně rozebrat. Robin chce zůstat, za což jsem velice rád.

Nedělní atmosféra, kterou nám diváci přichystali byla fascinující a velmi si toho vážím, na druhou stranu si také připadám trochu žalostně, že jsme jim v této sezóně nedali, to,  co si přáli. Jsem velmi ohleduplný k jejich víře, kterou ke mě projevují. Je to velmi povzbuzující, což mi také dodává sílu s mužstvem bojovat.

Všem děkujeme za podporu v letošní sezóně a přeji krásné léto. Další manažerský e-mail se objeví na začátku ročníku 2009/10.“ 

                                                                                                                                    Arsène Wenger

 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama