Robin van Persie (© Arsenal.com)

Van Persie čeká na zprávy o nové smlouvě

31.05.2009, 09:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru , setanta.com

Řešení kontraktu mezi Arsenalem a holandským snajprem se zřejmě někde zastavilo, ale samotný hráč si je jist, že rozhodnuto by mohlo být už zanedlouho.

Ve všech rozhovorech, které bývala hvězda Feyenoordu Rotterdam poskytla, přesvědčivě trvdí, že setrvá na Emirates Stadium, nicméně stále není nic podepsané. Udržet si v týmu hráče jeho typu, je jedna z priorit manažera Wengera v letní pauze. Robin se na toto téma vyjádřil, ale upozornil, že konkrétní informace o současné situaci nemá.

„Od klubu jsem zatím žádou nabídku nedostal. Myslím, že v nasledujících dnech by se vše mělo vyřešit. To je zatím vše, co vám mohu říct.“

Přestože Arsenal ukončil další sezónu bez zisku trofeje, osobní bilance van Persieho je velice dobrá, protože se mu podařilo nastřílet 20 branek a hráč je přesvědčen, že to byla jeho neproduktivnější sezóna v kariéře.

„Mým cílem bylo zapojit se do co nejvíce zápasů. Celkem jsem v letošním ročníku zaznamenal 44 startů a s počtem nastřílených branek jsem taky velmi spokojen. Škoda jen, že jsme nic nevyhráli, protože zvedat trofej nad hlavu a vědět, že patří právě vám, je nejhezčí okamžik ve fotbale.“

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama