Los Ligy mistrů (ilustrační foto)

Ve čtvrtfinále Ligy mistrů nás čeká Barcelona

19.03.2010, 10:40 – František BorekProfil na Twitteru

V pátek v pravé poledne bude zahájen los Ligy mistrů a posléze i Evropské ligy. Nás samozřejmě zajímá Liga mistrů, ve které se Arsenal probojoval do čtvrtfinále.

Arsenal v úvodním zápase osmifinále na hřišti Porta prohrál 1:2, ovšem v tom rozhodujícím a odvetném na domácí půdě portugalský tým doslova „vypráskal“ a poslal jej s pěti obdrženými brankami zpět domů. Tým ze severu Londýna je tak s Manchesterem United jediným anglickým klubem, který se přes osmifinále dostal do čtvrtfinále.

Kromě týmu Arséna Wengera také do čtvrtfinále postoupily tyto týmy: Olympique Lyon, Manchester United, Bayern Mnichov, Barcelona, Girondins Bordeaux, Inter Milán a CSKA Moskva.

První zápasy čtvrtfinále nejprestižnější evropské klubové soutěže se odehrají v úterý 30. nebo ve středu 31. března. Odvety jsou pak na programu 6. či 7. dubna.
 

Los Ligy mistrů online:

Shrnutí čtvrtfinálových zápasů:
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux
Bayern Mnichov - Manchester United
Arsenal - Barcelona
Inter Milán - CSKA Moskva
 

12:17 – Páry do semifinále: Bayern Mnichov / Manchester United - Olympique Lyon / Girondins Bordeaux, Inter Milán / CSKA Moskva - Arsenal / Barcelona. Ve finále bude jako domácí tým veden vítěz semifinálové dvojice číslo jedna.
12:15 – V tuto chvíli je již jasné, že Inter Milán čeká CSKA Moskva.
12:15 – Doma bude začínat i náš Arsenal! A utká se s Barcelonou!
12:15 – Bayern začne doma. A jeho soupeřem bude Manchester United!
12:15 – Vylosován byl Olympique Lyon, který se utká s Girondins Bordeaux! Dojde na francouzský souboj!

12:15 – Losování začíná!
12:10 – Do studia přichází legenda Realu Madrid - Emilio Butragueño. Ten se postará o dnešní los společně s Giannim Infantinem. Nejdříve přichází několik otázek od sekretáře UEFA.
12:06 – Došlo na řeč i o finále letošní Ligy mistrů, které se odehraje v Madridu na Santiago Bernabéu, slavném stánku Realu Madrid. Následuje samozřejmě i krátké představení všech postupivších týmů do čtvrtfinále.
12:05 – Jak sám Infantino potvrzuje, na los dojde již za několik minut. Následuje ovšem ještě několik jeho slov.
12:03 – Sekretář UEFA Gianni Infantino vítá přítomné zástupce klubů.
12:00 – Dnešní program ve švýcarském Nyonu byl zahájen.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama