Tomáš Rosický

Rosický o losu Ligy mistrů

21.03.2010, 10:50 – Filip SedlákProfil na Twitteru / skysports.com

Český záložník Tomáš Rosický se vyjádřil o čtvrtfinálovém soupeři, který byl Arsenalu při pátečním losu Ligy mistrů přidělen. Diváky podle slov 29letého rodáka z Prahy čeká velkolepá podívaná.

„Kanonýrům“ byla v pátek přisouzena španělská Barcelona, díky čemuž všichni zavzpomínali na smolné finále z roku 2006. Čtvrtfinálový zápas bude asi nejvíce vypjatý pro útočníka Thierry Henryho, který se v dresu katalánského celku postaví proti svému bývalému klubu. Ze strany severolondýnského týmu bude nejvíce pozorován kapitán Cesc Fabregas, který v Barceloně vyrůstal a je neustále spojován z návratem.

Tomáš Rosický, který se po týdenní pauze opět vrací do týmu, je přesvědčen, že diváky čeká velkolepá podívaná: „Fanoušci by se opravdu měli těšit na podobné zápasy, protože jde o hodně atraktivní souboje. Oba celky prosazují útočné pojetí hry a jejich touhou je bavit diváky. Všichni hráči na hřisti si dvojduel proti Barceloně určitě užijí,“ uvedl 29letý Rosický.

Kapitán české reprezentace také doplnil, že by byl velmi štastný, kdyby se vrátil zraněný útočník Robin van Persie: „I když se nám vrátilo několik hráčů, byli bychom nadšení, kdyby se uzdravil Robin. Co se týče mého zranění, pociťoval jsem menší bolesti v tříslech, ale už jsem opět fit.“

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama