Cesc Fabregas

Cesc opět potvrdil, že jeho budoucnost patří Arsenalu

28.03.2010, 19:38 – Filip SedlákProfil na Twitteru / skysports.com

Kapitán „Kanonýrů“ Cesc Fabregas, jenž je neustále spojován s návratem do rodného Španělska, poněkolikáté prohlásil, že je v Arsenalu nadmíru spokojen a chce i nadále oblékat jeho barvy.

22letý středopolař, který vyrůstal v mládežnickém týmu Barcelony, přišel na sever Londýna díky manažeru Wengerovi. Ten si jej vyhlédl již jako 15letého mladíka, z něhož udělal jednoho z nejlepších středopolařů na světě. Rodák z Vilassar de Mar je již několik let spojován s návratem do svého rodného klubu, ale nad těmito spekulacemi jen kroutí hlavou a všechny bulvární výstřelky popírá.

„O mé budoucnosti není potřeba neustále mluvit. Nemám pochopení pro ty opakující se fámy o mně. Vždy jsem říkal, že jsem v Arsenalu šťastný a nechci se vracet do Španelska. Přestože to řeknu tisíckrát, nikdo mi nevěří. Arsenal je můj domov a na tom se nic nezmění,“ řekl důrazně Fabregas, kterého ve středu čeká velmi vypjaté utkání právě proti svému rodnému klubu.

„Vím, že to budou dva velmi vzrušující zápasy. Samozřejmě ze sebe vydáme vše, co bude v našich silách. Musíme být připraveni na jakéhokoliv soupeře. Osmifinále bylo velmi zajímavé a ukázalo se, že není dobré podcenit žádný tým. Určitě pro nás je varováním, že může skončit i ten celek, od kterého se to příliš neočekávalo. Příkladem jsou kluby jako Real Madrid, Chelsea či Liverpool,“ zakončil mladý Španěl, který doufá, že i přes menší zdravotní problémy středeční zápas stihne.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama