Cesc Fabregas a Tomáš Rosický

Nová zranění nejsou hlášena, Rosický bude brzy zpět

24.01.2011, 20:35 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Arsenal i nadále pokračuje ve velmi nabitém programu a v dalším utkání, které je naplánováno na úterní večer, jej čeká semifinálová odveta Carling Cupu na domácím hřišti proti Ipswichi Town.

Od utkání s Wiganem nehlásí nikdo nový žádné problémy, a proto bude mít manažer Arsène Wenger k dispozici podobný tým jako o víkendu. Theo Walcott, Samir Nasri, Cesc Fabregas a Johan Djourou měli po sobotním zápase drobné šrámy, jichž se ale rychle zbavili a jsou v pořádku. 

Další dobrá zpráva přichází od Sébastiena Squillaciho (stehno), Abou Diabyho (lýtko) a Tomáše Rosického (nemoc). Všichni jmenovaní by mohli být připraveni na víkendový duel čtvrtého kola FA Cupu proti Huddersfieldu.

„Od soboty jsou všichni v pořádku. Walcott, Nasri, Fabregas a Djourou měli menší problémy s kotníky, svalstvem apod., ale dnešní testy byly pro všechny úspěšné. Měli bychom mít proto podobný tým jako o víkendu. Diaby se Squillacim by měli být připraveni na nedělní zápas FA Cupu, v tréninku budou od čtvrtka,“ uvedl francouzký kouč Arsène Wenger a na závěr dodal několik informací o českém záložníkovi Tomáši Rosickém.

„Je nemocný. Má šanci se vyléčit do neděle, ale to nyní ještě přesně nevím. Byl týden v posteli, takže se bude muset opět rozehrát. Ve čtvrtek by se měl také připojit k týmu.“

Souhrn aktuálně zraněných hráčů naleznete v sekci 'Marodka'.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama