David Beckham navštívil ES

David Beckham na utkání Arsenalu

24.01.2011, 15:40 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Každý, kdo sledoval sobotní ligový duel mezi Arsenalem a Wiganem, díky televizním kamerám jistě zaznamenal, že se v hledišti Emirates Stadium objevil anglický fotbalista David Beckham, jenž sledoval utkání 24. kola Premier League se svým synem Romeem.

35letý záložník působící v LA Galaxy v současné době trénuje na severu Londýna s úhlavním nepřítelem „Kanonýrů“ - Tottenhamem. David Beckham je již několik týdnů spojován s možným krátkodobým hostováním na White Hart Lane, podobně jako tomu bylo v minulý letech, kdy jeho služeb během přestávky v Major League Soccer využil italský velkoklub AC Milán.

Stejně jako v případě bývalé legendy Arsenalu Thierryho Henryho, který se také vrátil ze zámořské MLS na udržení kondice na Ostrovy, i David Beckham se aktuálně nachází se svou rodinou v britské metropoli a volné sobotní odpoledne se rozhodl se svým synem Romeem strávit na Emirates Stadium.

Kdo sledoval přímý přenos jistě postřehl, že na anglickou fotbalovou hvězdu, jenž mohla naživo vidět první hattrick Robina van Persieho v dresu Arsenalu, směřovaly kamery za zápas hned několikrát. Poblíž něj seděl i bývalý manažer Newcastlu Chris Hughton.

Zde se můžete podívat na několik fotografií, které zachytil klubový fotograf.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama