Bacary Sagna

Sagna utrpěl otřes mozku, Wenger čeká na výsledky

26.01.2011, 14:55 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Pravý bek Arsenalu Bacary Sagna, který musel v úterním pohárovém utkání proti Ipswichi Town nuceně vystřídat, si přivodil otřes mozku a pociťuje menší bolesti v oblasti nosu.

Běžela přibližně 15. minuta odvetného utkání Carling Cupu mezi Arsenalem a Ipswichem, když hostující tým poslal před brankáře Wojciecha Szczesného vysoký centr, který jej směrem od své brány, ovšem při výskoku se prudce srazil se svým kolegou Bacarym Sagnou. Oba zůstali otřesení na zemi. Zatímco Wojciech byl během několika sekund zpět připraven pokračovat, Bacaryho stav byl podstatně horší.

Francouzský reprezentační obránce ležel nějaký čas otřesen na zemi a až za pomoci lékařů byl schopen opustit hrací plochu. Při odchodu bylo evidentní, že srážka se svým spoluhráčem byla opravdu silná, protože se Sagna sotva udržel na nohách a bylo jasné, že v zápase nebude schopen pokračovat. Z lavičky za něj nastoupil Emmanuel Eboue.

Ihned poté zamířil Bacary Sagna na vyšetření do nemocnice, kde se potvrdil předpokládaný otřes mozku a menší poranění nosu.

„Sagna má otřes mozku. Trápí jej navíc menší bolesti, ale hlavním problém je především otřes jeho hlavy. Doufejme, že čtvrteční podrobnější zprávy z vyšetření budou pozitivní,“ uvedl po úterním postupu do finále Carling Cupu francouzský manažer Arsène Wenger.

Podle posledních informací se Bacary Sagna po noci strávené v nemocnici vrací domů, cítí se dobře.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama