Andrej Arshavin a Jack Wilshere

Wilshere a Arshavin o přípravách na klání ve Wembley

27.02.2011, 11:00 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru / ashburtongrove.co.uk

Záložníci Jack Wilshere a Andrej Arshavin se rozpovídali o tom, jakým způsobem se „Kanonýři“ připravují na první finálový souboj od roku 2007.

Podle dostupných informací velký víkend odstartuje sraz a společná sobotní večeře, které se pochopitelně zúčastnil i Andrej Arshavin. Ruský křídelník je údajně nejrychlejším jedlíkem v týmu Arsenalu. Od stolu prý vždy odchází do svého pokoje jako první, totéž platí i o opouštění hřiště. Alespoň to tvrdil manažer Arsène Wenger.

„V sobotu máme sraz a pocestujeme na hotel. Vše záleží na tom, kdy utkání začíná. Pokud je zápas na programu dříve, musíme být připraveni minimálně den předem. Když se hraje později, dorážíme z domovů. Tak to tu chodí,“ vyzradil bývalý hráč Zenitu Petrohrad.

Před finálovou bitvou ve Wembley proti Birminghamu City poodklopil pokličku i středopolař Jack Wilshere. „Sami uvidíte, jak vše bude vypadat. Plánuji pořídit pár snímků z cesty do Wembley, možná toho bude více,“ sdělil anglický reprezentant s tím, že fotografie nahraje na svůj účet na Twitteru.

Případné postřehy před startem závěrečného duelu Ligového poháru vám ze sociální sítě Twitter zprostředkujeme během nedělních odpoledních hodin.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama