Cesc Fabregas

Fabregas zůstává pozitivní

28.02.2011, 16:00 – Filip ČavojProfil na Twitteru

Náš zraněný kapitán stále trvá na tom, že tým má skvělý potenciál na velké úspěchy navzdory prohře ve finále Carling Cupu.

„Gunners“ opět vyšli na prázdno, když o vítězi v nedělním finále Ligového poháru rozhodl v posledních minutách řádné hrací doby útočník Obafemi Martins po fatální hrubce Wojciecha Szczesného a Laurenta Koscielného. Kapitán Cesc Fabregas byl ve Wembley pouze v roli diváka společně s Theo Walcottem, ale po zápase hrdě prohlásil, že není všem dnům konec a to nejlepší od Wengerova týmu teprve uvidíme.

„Gratuluji Birminghamu, nicméně náš tým má obrovský potenciál a tuto sezónu ještě stále máme šanci něco vyhrát. Půjdeme si za svým cílem, stále je o co hrát. Děkuji za podporu,“ sdělil krátce na svém twitteru španělský středopolař.

Další smutnou postavou je Robin van Persie, který sice vsítil krásný gól, ale ze hřiště nakonec musel odkulhat s poraněným kolenem. Jeho start v odvetném duelu Ligy mistrů s Barcelonou je tak ohrožen, nicméně je třeba si počkat na pondělní výsledky ze zdravotních testů.

„Omlouváme se, že jsme nedokázali přivést Carling Cup na sever Londýna. Děkujeme za podporu a ještě jednou se omlouváme,“ napsal nizozemský snajpr.

„Vše, co mohu říct, je pouze omluva fanouškům. Hodně to bolí, ale musíme se zase vzchopit a držet při sobě. Stále máme šanci v dalších třech soutěžích, musíme jít dál. Promiňte,“ přidal se Jack Wilshere.

Ani pravý bek Bacary Sagna neskrýval zklamání: „Cítím se zahanbený, omlouvám se,“ sdělil krátce a stručně na sociální síti Twitter.

„Zažili jsme fotbalový svátek, hrálo se na skvělém hřišti a s fantastickými fanoušky. Muselo se rozhodnout o vítězi a štěstí se usmálo na Birmingham, takže mi nezbývá nic jiného, než jim pogratulovat, to je z mé strany vše,“ prozradil Andrej Arshavin.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama