Andrej Arshavin mohl Arsenalu zařídit penaltu

Bramble tuší, že Arshavina fauloval

07.03.2011, 15:50 – Filip ČavojProfil na Twitteru / skysports.com

Titus Bramble, obránce sobotního soupeře Arsenalu ze Sunderlandu, ví, že Andrej Arshavin mohl po souboji s ním v pokutovém území upadnout a zařídit pro domácí penaltu. Namísto toho však rovnováhu vší silou udržel a vystřelil mimo branku.

Titus Bramble byl členem neprostupné defenzivní zdi Bruceova týmu, která se neustále bránila náporu dominujícího Arsenalu. Přesto čisté konto i s pomocí kontroverzních výroků sudích uhájila. Jeden z nejdůležitějších momentů celého klání se udál na konci, když ruský křídelník pláchl Titusu Brambleovi, jenž se mu zahákl za ruku a držel unikajícího křídelníka domácích až do té chvíle, než se sám devětadvacetiletý Andrej Arshavin z jeho spárů vymkl a v ne zrovna optimální rovnováze vypálil mimo branku.

„Možná, že byl trochu čestný. Ale také bych pochválil dobrou obranu, dělal jsem vše pro to, abych ho eliminoval. Měli jsme i pár šancí, takže jsme mohli nakonec brát tři body, taktéž to ale bylo v případě Arsenalu a je pravdou, že jsme měli trochu štěstí,“ řekl po bezbrankové remíze sobotní kapitán Sunderlandu.

„Nebudu lhát a přiznám, že jsme měli v defenzivě co dělat, bod je tím pádem zlatý. Chceme v podobných výkonech pokračovat i nadále,“ zakončil stoper „Černých koček“.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama