vermaelen_youngguns_201104181758.jpg

Manchester United nestihne Vermaelen s Diabym

28.04.2011, 19:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Arsenal již vyhlíží blížící se nedělní šlágr 35. kola Premier League, ve kterém na Emirates Stadium zavítá Manchester United. Uzdravený Thomas Vermaelen s Abou Diabym si však nezahrají.

Belgický stoper si v srpnu loňského roku přivodil zranění Achillovy šlachy, které jej vyřadilo na osm měsíců ze hry. V současné době je bývalý hráč Ajaxu Amsterdam zapojen do plné přípravy, ovšem v nedělním utkání proti „Rudým ďáblům“ hrát nebude.

Pozitivní zprávou ale je, že 25letý zadák ve čtvrtek nastoupí alespoň za rezervní tým, který shodou okolností hraje právě proti rezervě Manchesteru United. Zápas na Old Trafford startuje ve 20:00 a odkazy na sledování přímého přenosu naleznete zde.

Pro nedělní duel na Emirates Stadium nebude připraven ani záložník Abou Diaby, kterého trápí lýtko. Kromě Lukasze Fabianského, jenž v letošní sezóně po operaci ramene dochytal, jsou ostatní hráči v pořádku.

„Vermaelen bude hrát za rezervu, ale proti Manchesteru United ještě nenastoupí. Abou Diaby k dispozici také nebude, všichni ostatní jsou v podstatě v pořádku,“ prozradil na tiskové konferenci francouzský kouč Arsène Wenger.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama