Emirates Stadium

Emirates Cup přivane do Londýna dva zámořské celky

28.04.2011, 16:50 – Filip SedlákProfil na Twitteru / Arsenal.com

Oficiální klubové stránky ve čtvrtek odhalily účastníky dalšího ročníku Emirates Cupu, který bude Arsenal opět hostit v rámci předsezónní přípravy na konci července.

Emirates Cup je dvoudenní turnaj, který vedení „Kanonýrů“ pořádá již od roku 2007. Mezi fanoušky si našel velké zalíbení již po prvním ročníku a každoročně jej navštíví desítky tisíc diváků. Velká návštěvnost se očekává i toto léto, kdy se Emirates Cup bude konat opět o posledním víkendu v červenci.

Pro letošní ročník byli pozváni následující soupeři - New York Red Bulls s Thierrym Henrym a argentinská Boca Juniors si na Emirates Stadium odbudou premiéru, naopak již potřetí se zde objeví francouzské PSG.

Turnaj se bude konat o víkendu mezi 30. a 31. červencem. Vše bude probíhat jako v předchozích letech, tudíž každý tým sehraje pouze dva zápasy. Arsenal narazí v prvním hracím dnu na Bocu Juniors a v neděli bude bojovat s New Yorkem Red Bulls.

Program Emirates Cupu 2011

Sobota 30. července
New York Red Bulls - Paris-Saint Germain (15:00)
Arsenal - Boca Juniors (17:20)

Neděle 31. července
Boca Juniors - Paris Saint-Germain (15:00)
Arsenal - New York Red Bulls (17:20)

Bodování Emirates Cupu

  • Za vyhrané utkání jsou vítězovi uděleny tři body.
  • Za remízu si oba celky odnesou jeden bod, za prohru žádný.
  • Za každou vstřelenou branku je udělen jeden bod.

*V minulých letech Emirates Cup přenášela sportovní stanice Sport 1. Je tedy možné, že i letošní ročník uvidíme na českých obrazovkách.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama