Ryo Miyaichi

Arsenal zažádá o pracovní povolení pro Miyaichiho

27.07.2011, 23:00 – Radek ŠamšaProfil na Twitteru / younggunsblog.co.uk

Manažer Arséne Wenger počítá s Ryem Miyaichim, mladým japonským objevem, již pro blížící se sezónu 2011/2012. Vedení klubu by mělo v srpnu zažádat o pracovní povolení.

18letý křídelník Ryo Miyaichi pokračuje v oslňování fotbalového světa. Japonský talent, jenž strávil jarní část loňského ročníku na hostování ve Feyenoordu Rotterdam, okouzlil realizační tým severolondýnského celku během předsezónní přípravy natolik, že jej chce manažer Arsenalu Arsène Wenger udržet na Emirates Stadium. Rodák z Okazaki zasáhl do všech přátelských utkání, zahrál si jak v Malajsii a Číně, tak i v sobotu v Německu proti 1. FC Köln.

O víkendu se Ryo Miyaichi poprvé představí před domácími fanoušky na Emirates Stadium v rámci dvoudenního Emirates Cupu, během něhož se Arsenal střetne s Bocou Juniors a New Yorkem Red Bulls. O budoucnosti talentovaného záložníka by mělo být rozhodnuto do poloviny srpna. V případě, že bude žádost vedení klubu ze severu britské metropole zamítnuta, Miyaichi se nejspíše opět přesune na hostování. Martin van Geel, technický ředitel Feyenoordu, se již údajně chystá na cestu do Londýna, aby znovu přilákal japonského mladíka do Holandska.

Vedení „Gunners“ doposud několikrát o pracovní povolení pro Rya Miyaichiho žádalo, prozatím však neúspěšně. Zástupci klubu nyní doufají, že i přes nedostatek Miyaichiho reprezentačních startů se žádostí uspějí.
 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama