Jack Wilshere

Wilshere doufá, že bude v lednu opět hrát

11.12.2011, 12:10 – Tomáš Ernst / skysports.com

Mladičký záložník Jack Wilshere se zotavuje ze zranění kotníku, které ho připravilo o téměř polovinu nové sezóny.

Důvod dlouhodobé absence 19letého Angličana je přetěžování z minulé sezóny, jež vyvrcholilo únavovou zlomeninou, která mladému reprezentantovi výběru Fabia Capella nedovolila dál hrát, protože hrozilo další zhoršení. 

„Každý den tvrdě pracuji v posilovně a cítím se dobře, protože jsem v dobrých rukách lékařů Arsenalu. Máme opravdu smůlu na zranění. Není to tak dávno, co byl na velmi dlouhou dobu vyřazen Ramsey. Bohužel nemůžu stanovit konkrétní datum svého návratu, ale pokud půjde vše podle plánu, tak doufám, že někdy během ledna budu zpět,“ řekl Wilshere. 

Jeden z nejlepších produktů akademie Arsenalu za poslední roky se také domnívá, že klub má stále reálné šance ohrozit Manchester City v cestě za titulem Premier League.

„Proč ne? City jsou letos silní, ale pokud budeme pokračovat ve výborných výkonech, tak nevidím důvod, proč bychom nemohli skončit před nimi.“

Anglií se líhnou spekulace, kdo povede výběr Anglie po skončení EURO 2012, kdy Fabiu Capellovi vyprší smlouva. Jedním z kandidátů je údajně i Arsène Wenger.

Pokud by chtěl manažer trénovat Anglii, byl bych opravdu potěšen,“ řekl na závěr Wilshere.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama