Ken Friar

Klub odhalil bystu Kena Friara

20.04.2012, 13:45 – František Blažek / arsenal.com

Kenu Friarovi, držiteli řádu britského impéria, se dostalo velké pocty. Na středečním setkání vedení klubu byla odhalena jeho bysta, která má být poděkováním za jeho více než 60leté působení v Arsenalu.

Ve středu se jeden z ředitelů Arsenalu Ken Friar dočkal překvapení. Po mítinku vedení byla odkryta bysta, která má být poděkováním za jeho nesmírné úsilí. Projev Petera Hill-Wooda a celý akt sledovala rodina Kena Friara, jeho přátelé i členové klubu.

„Bylo to vážně překvapení. Po setkání vedení mi Ivan Gazidis řekl, že mi musí něco ukázat. Vůbec jsem o tom nepřemýšlel, prostě jsem odložil papíry a šel za ním. Bylo to opravdové překvapení.“

„Je to neuvěřitelné. Strávil jsem zde celý svůj život, ale nikdy jsem nepomyslel, že by se něco podobného mohlo stát. Cítím se polichocen a poctěn, zejména kvůli své rodině. Nevěřil jsem, že něčeho takového někdy dosáhnu. Jsem za to vděčný. Občas si myslíte, že je to celé jen sen,“ zakončil Friar, jehož bysta je po Arsénu Wengerovi, Herbertu Chapmanovi a Denisi Hill-Woodovi čtvrtou na Emirates Stadium.

Fotogalerii z ceremonie naleznete zde.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama