André Santos

Santos se loučí a děkuje fanouškům

12.02.2013, 18:05 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / arsenal.com

André Santos, jak už jste se na stránkách Arsenalsite.cz mohi dočíst, odchází na hostování do rodné Brazílie, konkrétně bude do konce sezony hostovat v Gremiu. Pro všechny fanoušky natočil video, ve kterém se s nimi loučí a zároveň děkuje za podporu.

„Zdravím vás všechny! Jak jistě víte, odcházím do konce sezony na hostování. Cítil jsem, že potřebuji častěji nastupovat a v Gremiu budu mít na pravidelné herní vytížení větší šanci. Takže jsem odcestoval do Brazílie, kde budu hrát za Gremio,“ řekl na úvod André Santos, který Arsenal posílil v létě 2011 z Fenerbahce Instabul.

„Všechno se seběhlo dost rychle, ale jsem přesvědčený, že je to nejlepší pro mě i pro Arsenal. Toto video jsem natočil, abych mohl poděkovat všem v Arsenalu, hlavně Arsènovi Wengerovi, za to co pro mě udělal. Taky bych chtěl poděkovat všem z klubu, kteří se velmi profesionálně postarali o vyřešení mého přesunu,“ pokračoval v loučení rodák ze Sao Paula.

„Chci dále poděkovat všem hráčům Arsenalu, všichni se ke mě chovali dobře. Velké poděkování pro Bacaryho Sagnu, Mikela Artetu a Santiho Cazorlu, kteří tu pro mě vždy byli. Prostě chci poděkovat všem lidem, kteří mi v tomto báječném klubu pomáhali.“

„Přeji týmu co nejlepší zbytek sezony, já budu samozřejmě klub sledovat z Brazílie, jak jen to bude možné. Na závěr chci poděkovat také báječným fanouškům Arsenalu, kteří mě během mého působení v týmu podporovali. Neodcházím se slovy na shledanou, ale se slovy brzy na viděnou,“ zakončil video 29letý Santos.

My ještě jednou Andrému přejeme na hostování hodně štěstí a co nejvíce času stráveného na hřišti. Rozloučkové video je ke shlédnutí zde

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama