Jack Wilshere

Wilshere a Walcott se vrací, Rosického trápí stehno

11.04.2013, 15:35 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Arsenal čeká v sobotu další kolo Premier League, ve kterém na domácím Emirates Stadium přivítá Norwich. Manažer Arséne Wenger přinesl nové zprávy ohledně zraněných hráčů.

Velice příjemnou zprávou je návrat anglického dua Jacka Wilshera a Thea Walcotta, kteří se po několika týdenní absenci vrací opět do tréninku. Jejich stav je podle slov manažera Wengera dobrý a oba mají velkou šanci zasáhnout do sobotního utkání.

Záložník Tomáš Rosický, který minulou sobotu vstřelil dvě branky na hřišti West Bromu, má podle nejnovějších zpráv menší problém se stehenním svalem. O jeho připravenosti rozhodne páteční prohlídka, ovšem je docela dost pravděpodobné, že si český reprezentant v sobotu odpočine. 

K dispozici nebude ani stoper Per Mertesacker, který v minulém zápase obdržel červenou kartu. Na jeho pozici tak nastoupí kapitán Thomas Vermaelen, jenž by měl být již plně fit. 

„Jack se ve středu normálně zapojil do tréninku a Theo by se měl přidat v pátek. Na devadesát procent budou v sobotu oba připraveni. Nejistota je ohledně Rosického, který má problém se stehnem. Bude potřeba jeho stav ještě zhodnotit a rozhodnout se. Je dost možné, že v sobotu hrát nebude.“

„Mimo hru je samozřejmě i Per Mertesacker, protože dostal červenou kartu,“ uvedl na čtvrteční tiskové konferenci francouzský kouč Arsène Wenger

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama