Tomáš Rosický

U Rosického visí otazník, Fabianski proti Fulhamu chytat nebude

18.04.2013, 20:35 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Další zápas v podobě 34. kola se pomalu, ale jistě blíží. Severolondýnský Arsenal vyjíždí na nedaleký stadion Craven Cottage, kde změří síly s domácím Fulhamem. Manažer Arséne Wenger přinesl nové zprávy ohledně zraněných hráčů.

Arsenal se bude muset i nadále obejít bez služeb brankáře Lukasze Fabianskiho. Polský gólman, jenž v posledních týdnech odváděl velmi kvalitní výkony, má od utkání s Norwichem problém se žebry. Na uzdravení bude údajně potřebovat ještě pár dní a existuje šance, že proti Manchesteru United se objeví v sestavě. 

Záložník Tomáš Rosický, jehož v posledních dnech trápil stehenní sval, musí znovu na zdravotní prohlídku, která rozhodne o jeho připravenosti. Před úterním zápasem s Evertonem přišla zpráva, že je český reprezentant opět v pořádku, ovšem do duelu nakonec nezasáhl. 

Zda bude moci Rosický nastoupit proti Fulhamu se rozhodne v pátek. Na testy musí také trio Santi Cazorla, Alex Oxlade-Chamberlain a Jack Wilshere.

„Fabianski se nevrací. Jedná se o problém se žebry a situace je stále stejná. Příští zápas by měl být připraven. V obraně je situace dobrá, ovšem v záloze máme několik nejistot. Cazorla, Wilshere a Chamberlain musí jít na testy, ale věřím, že budou všichni v pořádku.“

„Na prohlídku musí také Rosický, který nebyl připraven na to, aby v úterý mohl zasáhnout do zápasu. V týmu máme nyní několik nejasností a více budu vědět až v pátek ráno,“ uvedl na čtvrteční tiskové konferenci francouzský kouč. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama