Jack Wilshere

Wilshere se podrobí drobné operaci

14.05.2013, 10:50 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / arsenal.com

Jack Wilshere se tuto sezónu vrátil po více než roční pauze zaviněné zraněním pravého kotníku a hned od začátku podával velmi povedené výkony. Na začátku března ale kvůli menším zdravotním komplikacím vynechal šest zápasů. V nejbližších dnech pak podstoupí menší chirurgický zákrok.

Od březnové pauzy byl Jack Wilshere bedlivě pozorován nejen lékářským týmem Arsenalu, ale taky Arsènem Wengerem, který ho od té doby nasadil do pěti zápasů, ani jeden z nich Jack neodehrál celý. 

Operace se bude znovu týkat jeho pravého kotníku a zákrok není neočekávaný, klub s revizí první operace počítal. Po operaci bude muset Jack Wilshere pár týdnů rehabilitovat, ale měl by stihnout celou předsezónní přípravu. Přijde tak akorát o dva přátelské reprezentační zápasy, ve kterých Anglie změří síly s Irskem a následně s Brazílií.

„Jack podstoupí malý, jemný chirurgický zákrok,“ potvrdil Arsène Wenger. „Bude to opravdu velmi drobný zákrok, nic vážného. Nebude to problém. Sice potřebuje drobnou operaci, ale naplánovali jsme ji co nejblíže konci sezóny. Jacka teď využívám jen v zápasech, ve kterých mám pocit, že je opravdu potřeba,“ pokračoval lodivod Arsenalu.

„Nebude Anglii k dispozici pro přátelská utkání, na předsezónní přípravu ale bude zpátky. Je samozřejmě zklamaný, že zmešká zápas Anglie v Brazílii, ale pojede tam příští rok (na MS 2014- pozn. redakce)!“

Za celou redakci ARSENALsite.cz přejeme Jackovi úspěšnou operaci, rychlou a bezproblémovou rehabilitaci. 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama