Theo Walcott

Walcott: Sanogo udělal dobrý dojem

05.08.2013, 15:00 – David LopaurProfil na Twitteru / arsenal.com

Jednadvacetiletý útočník na sebe poprvé oblékl dres Arsenalu v utkání proti Galatasaray, do kterého nastoupil hned od první minuty. Během celého duelu několikrát předvedl svůj talent, než musel přepustit místo v sestavě Olivieru Giroudovi.

„Měl s námi jen pár tréninků, než s námi nastoupil v Emirates Cupu," objasnil situaci okolo francouzského hráče Walcott. „Řekl bych, že pro nás bude v budoucnu užitečný, přestože na jeho pozici je dost velká konkurence. V neděli však rozhodně prokázal, že kvalitu má," doplnil Theo, který za londýnský celek dokázal vstřelit jedinou branku utkání.

Právě jeho gól zaskočil všechny na trávníku, nejvíce však gólmana soupeře. Walcott totiž do vápna vyslal centr, který záhy bez jakékoliv teče skončil v rohu branky.

„Takových padne za sezónu hodně. Míč letí do šestnáctky, kde nikdo netuší, kam nakonec dopadne. Když ho nikdo netrefí, všichni jsou zmatení, především brankář spíše počítá s jakoukoliv tečí. Ale byl to fajn gól," směje se anglický útočník. V zápětí ale doplňuje, že zápas rozhodně nedopadl podle jejich představ.

„Na konci utkání jsme byli zklamaní. Musíme ale brát v potaz kvalitu soupeře, kdy hlavně Sneijder a Drogba změnili rytmus hry, když se po poločase dostali na trávník. Ale i tak si ze zápasu můžeme vzít určitá pozitiva. Jedná se o přípravu, takže musíme hodnotit kondici, o kterou tu jde především. Až přijde začátek sezóny, tak budeme připraveni. Ještě nám zbývá pár týdnů, kdy můžeme trénovat. A rozhodně se nemíníme flákat," uzavírá rozhovor talentovaný křídelník.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama