Theo Walcott

Walcott doufá ve větší porci branek

20.09.2013, 09:25 – David LopaurProfil na Twitteru / arsenal.com

Anglický internacionál nastoupil proti Marseille v základní sestavě a Arsénu Wengerovi se odvděčil gólem, který tak na Stade Velodrome dostal Arsenal do vedení. Čtyřiadvacetiletý útočník doufá, že po jeho letošní premiérové trefě přijdou další, kterými naváže na své loňské výkony.

Walcott již několikrát nastoupil v anglické lize, ovšem své šance nezužitkoval. Oslavy gólu si ale nechal do prestižní milionářské soutěže, když po špatně odvráceném centru nezaváhal a míč pohotově napálil do branky. 

„Ten balón jim propadl a nějak se dostal ke mně," popisuje klíčovou situaci mladý křídelník Arsenalu. „Připadalo mi, jakoby ten míč byl ve vzduchu hrozně dlouho, jak jsem se na něj soustředil. Pak se mi ho podařilo trefit přesně do horního růžku branky," rozebírá svůj první letošní gól.

„Snad jich teď budu střílet víc. Loni jsem svůj premiérový zásah nechal taky pěkně dlouho čekat, ale jsem si jistý, že je to dobré znamení."

Theo se také vyjádřil k novému klubovému milníku, když londýnský celek během posledních deseti venkovních utkání ani jednou nezaváhal a všechna dokázal vyhrát.

„To jen ukazuje, jak jsme sehraní. Teď bychom potřebovali trochu více soudržnosti také na domácím hřišti a poté to bude perfektní. Ovšem stále ukazujeme, jak nebezpeční můžeme letos být a jak vysoko se můžeme umístit. Osobně tomu věřím," je si jistý sílou týmu mladý Angličan.

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama