Jack Wilshere

Udělal jsem chybu, lituje Wilshere svého chování na dovolené

27.07.2014, 19:50 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / telegraph.co.uk

Ani ne před rokem byl Jack Wilshere vyfocen s cigaretou v ústech, což v Anglii vzbudilo velký poprask. Během dovolené po letošní sezoně v Las Vegas byl Wilshere přistižen znovu. Kouření lituje, uvědomuje si, že nejde příkladem, a chce si pošramocenou pověst u fanoušků co nejrychleji odčinit.

Jack Wilshere připouští, že neměl během dovolené v Las Vegas kouřit, jde o nepřijatelné chování kterým škodí i své pověsti mladé hvězdy anglického fotbalu. Záložník Arsenalu byl poté, co se objevili fotky, kterak obklopen svými přáteli a rodinou v bazénu kouří cigaretu, silně kritizován. 

S Wilsherovým chováním vyjádřil nesouhlas také Arsène Wenger, který si s ním už promluvil mezi čtyřma očima. Wilshere neprožil nejvydařenější sezonu na klubové, ani reprezentační scéně a svého počínání během dovolené zpětně lituje.

„Kouření? Samozřejmě toho lituji. Byl jsem s cigaretou spatřen i loni, a řekl jsem, že jsem udělal chybu. Teď jsem ji udělal znovu, lidé dělají chyby,“ sype si popel na hlavu 22letý Wilshere.

„Jsem mladý a ponaučím se z toho, uvědomuji si důsledky mého chování a má to také vliv na vyrůstající děti. Sám mám děti a nechci, aby si až povyrostou mysleli, že jejich táta kouří, a je v pořádku, že fotbalisté kouří, protože tomu tak není. Je to nepřijatelné, přijmu následky za své chování.“

Ani Wenger ani Wilshere nejspíše neprozradí detaily z jejich schůzky, takže jaké následky Wilshera za jeho prohřešek čekají, se nedočkáme. Záložník si ale uvědomuje, že musí znovu dokázat svou užitečnost.

Během návštěvy New Yorku Wilshere trénoval děti z tohoto města v centru Arsenalu, což ho evidentně vedlo k zamyšlení. „Motivuje mě to, abych se ještě víc snažil v tréninku, ale nejen tam. Motivuje mě to také ke zlepšení, protože o mě začalo mluvit hodně lidí, lidí kteří mě neznají, ale chtějí mít svůj názor. Teď záleží na mě.“

„Bude to pro mne velká sezona, zapojil jsem se do předsezónní přípravy brzy, abych lidem ukázal svou oddanost. Jsem plně oddán svému klubu a své práci, což teď chci všem dokázat. V posledních několika sezonách se mi nevyhnuli zranění, takže právě probíhající předsezónní příprava bude velmi důležitá, doufám že získám potřebné základy fyzičky, ze kterých poté budu těžit v sezoně,“ uvědomuje si důležitost pořádného tréninku Jack Wilshere.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama