Aaron Ramsey

Ramsey: Emirates Cup je skvělý předsezónní test

01.08.2014, 21:25 – Filip HarciníkProfil na Twitteru / arsenal.com

Aaron Ramsey patřil v minulé sezoně k nejlepším hráčům Arsenalu a v prvním přípravném zápase také navlékl kapitánskou pásku. O víkendu se koná Emirates Cup a podle velšského záložníka jsou silní oponenti, kteří se ho zúčastní, pro „Kanonýry“ ideální přípravou.

Tým Arséna Wengera se během tradičního víkendového turnaje na Emirates Stadium střetne s Benficou, finalisty Evropské ligy, a druhý den s Monakem, druhým týmem loňského ročníku Ligue 1. Aaron Ramsey očekává dva těžké zápasy a uvědomuje si jejich důležitost vzhledem k neúprosně se blížícímu začátku nové sezony.

„Na Emirates Cupu hrají vždy špičkové týmy a tento rok tomu není jinak. Oba týmy mají několik skutečně dobrých hráčů,“ říká 23letý středopolař. „Je to pro nás před startem sezony skvělý test, přestože jsme stále ve fázi přípravy. Bude pěkné odehrát soutěžní zápasy.“

„Je to skvělý turnaj, fanoušci jsou už natěšení, protože vědí, že začátek sezony není daleko. Jsou to vždy skvělé dva dny a všichni hráči už se těší, až si zase na Emirates Stadium zahrají. Dobré je to taky pro mladší hráče, kteří dostanou příležitost, aby předvedli co umí proti těmto týmům. Stejně tak je to dobré pro fanoušky, kteří tyto mladé hráče uvidí v akci,“ dodal Ramsey.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama