Je to hořkosladký výsledek, řekl Welbeck po remíze s Hullem

20.10.2014, 13:33 – Monika Gordíková / arsenal.com

Mysl útočníka Dannyho Welbecka obklopily smíšené pocity poté, co jeho pozdní zásah zachránil Arsenalu bod v utkání proti Hull City.

Povinné vítězství? Kdepak. Arsenal v sobotu na svém hřišti měl co dělat, aby v souboji s Hullem získal aspoň bod. Ten jen pár minut před koncem zařídil svým gólem Danny Welbeck. „Bylo to hořkosladké, protože jsme zápas začali dobře,“ uvedl útočník pro oficiální klubové stránky.

Na začátku druhé půle se všem fanouškům zatmělo před očima, když Hull otočil nepříznivý vývoj. „Ve druhé půli se brzy trefili a nám se všechno značně ztížilo,“ uvedl Welbeck. Svou trefu pochopitelně uvítal, celkově ale nadšením nejásal. „Byl jsem rád, že jsem dal gól, ale zklamaný, že nemáme tři body.“

Minimálně pro jednoho muže na hřišti měl Welbeck jen slova chvály. „Hector Bellerin byl podle mého skvělý. On je opravdu rychlý, pro hráče Hullu bylo velice těžké ho zastavit. Udělal několik obranných zákroků, po kterých se míč dostal na naše kopačky,“ pochválil svého spoluhráče Welbeck.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama