Giroud proti Dortmundu nemůže nastoupit, klub ho v srpnu nezapsal na soupisku

24.11.2014, 21:05 – Filip SedlákProfil na Twitteru / fifa.com

Radost z návratu střídá lehké zklamání. Útočník Olivier Giroud, který se o víkendu vrátil po tříměsíční pauze, nemůže už letos nastoupit ve zbývajících duelech základní skupiny Champions League.

Francouzský fotbalista si 23. srpna na hřišti Evertonu přivodil zlomeninu lýtkové kosti a musel nutně na operaci. Předpokládalo se, že do hry bude moci zasáhnout nejdříve až konci prosince (po skončení základní fáze Ligy mistrů) a klub ho tak nezapsal na pětadvacetičlennou soupisku, která musela být podle pravidel UEFA odeslána do 2. září.

Bývalý hráč Montpellieru však svůj návrat na trávník urychlil a zlomeninu doléčil o měsíc dříve, než se očekávalo. Po sobotním gólovém comebacku do sítě United však musí Giroud cítit lehké zklamání. Doma proti Dortmundu (středa 26. listopadu) a v Turecku na hřišti Galataraye (úterý 9. prosince) bude moci utkání sledovat pouze z tribuny, respektive u televizní obrazovky. 

Pokud se Arsenal probojuje do vyřazovacích bojů, tak na jaře s Giroudem bude moci už počítat. Kluby mají do 3. února možnost odevzdat nové soupisky. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama