Koscielny hlásí návrat, Wilshere a Szczesny ve středu nenastoupí

25.11.2014, 18:10 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

„Kanonýry“ čeká ve středu večer domácí duel Champions League proti Borusii Dortmund. Manažer Arséne Wenger na tiskové konferenci přinesl nové informace okolo zraněných hráčů.

Příjemná zpráva přišla ohledně návratu francouzského zadáka Laurenta Koscilenyho, který nastoupil naposledy 5. října proti Chelsea. Od té doby léčil zraněnou achillovku a jeho absence v obrané linii byla v posledních týdnech dost viditelná. 

Nové zdravotní problémy má však Jack Wilshere, jenž si proti Manchesteru United nepříjemně poranil kotník a délka jeho absence zatím nebyla stanovena. Nastoupit kvůli zraněným tříslům nemůže Theo Walcott a do duelu proti Dortmundu nezasáhne ani brankář Wojciech Szczesnym, kterého bude muset nahradit mladý Damian Martinez.

„Koscielny je připraven na středeční zápas, což je pro nás velmi dobrou zprávou. Poslední dobou jsme v obraně zaznamenali značné komplikace, takže je dobré mít kvalitního stopera opět k dispozici.“

„Welbeck je v týmu, ale Wilshere hrát nemůže, stejně jako Walcott, kterého trápí třísla. Mimo je také Szczesny.“

„Zda nastoupí Welbeck v základu zatím nevím, ještě jsem se nerozhodl. Wilshere má podvrtnutý kotník, ale nechci o tom příliš mluvit, jelikož nejsem lékařský odborník. Musíme počkat na vyjádření specialistů,“ uvedl na tiskové konferenci Arsène Wenger

Na fotogalerii z úterního tréninku v Colney se můžete podívat zde.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama