Özil terčem bulváru. Pár hodin po zápase, do něhož pro nemoc nezasáhl, byl prý v nočním klubu

24.03.2015, 13:38 – Monika Gordíková / telegraph.co.uk

Německý záložník chyběl v sestavě proti Newcastlu, protože se cítil pod psa. O několik hodin později se měl dobře bavit v berlínském nočním klubu.

Fotbalisté se rozjeli na reprezentační srazy a zejména fanoušci Arsenalu se modlí, aby se žádný Kanonýr nezranil. Zprávy o zdraví zatím nejsou žádné, místo toho je tu jedna bulvární. Podle německého listu Bild se měl Mesut Özil doslova jen pár hodin po utkání s Newcastlem objevit v Berlíně v nočním klubu s názvem The Pearl na jisté výroční události.

Arsenal dal Özilovi povolení, aby v sobotu do Německa odcestoval. I kdyby do utkání s Newcastlem zasáhl, lze očekávat, že by po bezprostředně po něm do Berlína odjel. Záložník je nyní na srazu německého národního týmu, který ve středu sehraje přátelské utkání s Austrálií.

Podle deníku The Daily Telegraph bude chtít klub od Özila slyšet vysvětlení. Není totiž vyloučené, že hráč tam byl jen na chvíli jako host. V tuto chvíli nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k nějakému disciplinárnímu řízení. Očekává se, že záložník bude Německu k dispozici zítra i v nedělním kvalifikačním zápase proti Gruzii.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama