Theo Walcott na Twitteru popřel, že by měl mít rozpory s Arsénem Wengerem

27.03.2015, 20:32 – Monika Gordíková / telegraph.co.uk

Útočník Arsenalu a anglické reprezentace na sociální síti napsal, že jednání o jeho nové smlouvě ještě nezačala.

Theo Walcott prostřednictvím Twitteru popřel, že by mezi ním a manažerem Arsenem Wenger panoval nesoulad a že v jednáních o jeho novém kontraktu dospěli do patové situace. Šestadvacetiletému hráči vyprší stávající smlouva na konci příští sezony a již se začalo živě spekulovat o jeho budoucnosti.

Například deník The Daily Telegraph nabídl analýzu se závěrem, že Walcott do herního systému Arsenalu až tak nezapadá. V textu nechyběla ani zmínka o dva roky staré dohodě na fotbalistově aktuálním kontraktu, které předcházela dlouhá jednání. „Na hřišti je rychlý. Mimo něj tomu ale vždycky tak není,“ řekl tehdy Wenger.

Nakonec se v lednu 2013 obě strany dohodly a Walcott tak utnul řeči o svém odchodu z Emirates Stadium. Není tedy divu, že už se začíná na všech frontách diskutovat o startu nových jednání. A některé články Walcotta vyprovokovaly v reakci. „Normálně nekomentuji lživé články o mé osobě, ale texty o požadavcích na smlouvu a neshodách s bossem jsou absolutní nesmysl,“ napsal hráč na Twitteru.

Zároveň k tomu připsal, že jednání o nové smlouvě ještě nezačala a že nyní klade důraz na svoje výkony v dresu klubu. „Dosud nedošlo k žádným jednáním. A mně teď nejde o smlouvu, ale o to, abych pro Arsenal udělal všechno, co je v mých silách,“ doplnil Walcott.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama