Welbeck do pondělního zápasu nezasáhne. Ramsey je padesát na padesát

08.05.2015, 13:03 – Monika Gordíková / arsenal.com

Arsenal čeká v pondělí souboj se Swansea City. Několika svěřenců Arséna Wengera se tahle bitva kvůli zdravotním potížím určitě týkat nebude. Jasno zatím není u Aarona Ramseyho.

Aaron Ramsey si z předchozího duelu s Hullem odnesl problém s lýtkem. „Pomalu se zlepšuje. Nejsme si jistí, uvidíme. Je to padesát na padesát. Tento týden vůbec netrénoval. Jisté nicméně je, že si v této sezoně ještě zahraje,“ řekl Wenger.

Do konce tohoto ročníku si podle manažera zahraje i Danny Welbeck. V pondělí to ale ještě nebude. „Podstoupil lékařská vyšetření a není to nic velkého, jen zánět. Pro následující zápas ještě k dispozici nebude, ale pro ten další už by měl být v pořádku,“ uvedl Francouz.

Ani tato tisková konference, konkrétně část pojednávající o zraněních, se neobešla bez zmínky o Mathieu Debuchym. A znovu to byla zmínka negativní. Francouzský obránce už se sice stihl dát dohromady ze zranění ramene, se kterým laboroval několik měsíců, a objevit se i na hřišti v pohárovém zápase s Readingem, ale poté si na tréninku poranil stehenní sval. „Je stále mimo, zlepšuje se to, ale není dispozici,“ podotkl Wenger.

K dispozici nejsou ani další hráči. „Chamberlain není k dispozici, stejně tak Arteta. Bude to tedy v podstatě podobné družstvo, s jakým jsme vyrukovali na Hull,“ doplnil Wenger.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama