Cítil jsem naprostou frustraci, řekl fanoušek, jenž při zápase vběhl před Wengera

14.05.2015, 11:52 – Monika Gordíková / standard.co.uk

Luke Bryant udělal přestupek v zápase se Southamptonem. Zaplatil pět set liber a tři roky se nepodívá na fotbalový zápas.

Arsène Wenger musel na Nový rok na hřišti Southamptonu vstřebávat porážku 0:2 a k tomu navíc náhlý výpad vlastního fanouška, jenž přiběhl k lavičce a mířil k francouzskému manažerovi s roztaženýma rukama. Poté na něj udělal výmluvné gesto rameny a cosi zakřičel.

Pětadvacetiletý Luke Bryant, jenž má útok na svědomí, byl hned 2. ledna policií obviněn za vstup do míst těsně přiléhajících k hrací ploše, čímž porušil zákon přijatý v roce 1991. Muže policisté hned na stadionu zatkli. Původně si většina lidí myslela, že se jedná o příznivce Sotons, který se přišel Wengerovi vysmát, nakonec ale vyšlo najevo, že se jedná o fanouška Gunners.

Bryant musel zaplatit pokutu ve výši pět set liber. K tomu byl navíc potrestán tříletým zákazem vstupu na zápasy. „Cítil jsem naprostou frustraci z toho, co Arsenal dělá. Jen jsem chtěl být slyšet,“ řekl Bryant před Městským soudem v Southamptonu. „Byl jsem tam pár vteřin. Stále jsem tam a pokrčil rameny. Ukázal jsem na hřiště a řekl, že to není dobré.“

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama