Na marodce se nic nemění. Debuchy, Welbeck ani Ox nejsou připraveni

16.05.2015, 16:57 – Monika Gordíková / arsenal.com

Arséne Wenger na tiskové konferenci odhalil, jak to vypadá s hráči, kteří se potýkají se zdravotními problémy. Arsenal v tomto ohledu nikam nepostoupil.

Marodi zůstávají marody, respektive těmi, kteří stále ještě nejsou připraveni hrát. „Máme k dispozici družstvo, jaké jsme měli k dispozici v poslední době. Nikdo není zpět. Je to stejné mužstvo,“ řekl Wenger, jenž se letmo zmínil i o Aaronu Ramseym, u něhož se zdravotní pochybnosti objevují často. Velšský záložník je v pořádku.

Minulý týden před zápasem se Swansea Wenger naznačoval, že fit už by mohl být Danny Welbeck. Soudě dle jeho aktuálního vyjádření by ale fanoušci anglického útočníka na hřišti očekávat neměli. „Není připraven, ale zároveň není daleko od návratu. Rád bych ho měl k ruce, ale musíme to zvládnout bez něj,“ podotkl Wenger.

Také další borci zůstávají mimo. Mathieu Debuchy po problémech se stehenním svalem poprvé trénoval teprve ve středu. „Pokud vše půjde dobře, bude k dispozici pro finále FA Cupu,“ uvedl Arsène Wenger.

Pomalu ale jistě se začíná objevovat úvaha, že Alex Oxlade-Chamberlain si už v této sezoně nezahraje. „Nebude hrát příští týden a pak už tu bude jen pár dní do pohárového finále. Myslím, že nebude moci hrát, ale nikdy nevíte. Je těžké to teď předvídat,“ uzavřel Wenger a odmítl spekulace, že by Ox potřeboval operaci.

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama