Bellerin? Nechte si zajít chuť. Arsenal údajně bez váhání zarazil plány Barcelony

30.05.2016, 20:21 – Monika Gordíková / mirror.co.uk

Španělský velkoklub si měl vyhlédnout Hectora Bellerina jako náhradu za Daniho Alvese. Zástupci Arsenalu ale své protějšky z jihu Evropy okamžitě odmítli. Barca už se soustředí na jiného hráče.

Koho Barcelona chce, toho má. Tedy většinou. Ne vždycky však musí být lov úspěšný. Čerstvým příkladem toho by měl být Hector Bellerin, odchovanec Barcy. V médiích se objevily zprávy, že španělský fotbalový gigant po něm zatoužil poté, co odešel Dani Alves, jenž se upsal Juventusu.

Pro sportovního ředitele Barcelony Roberta Fernandeze měl být Bellerin první volbou, pokud jde o shánění náhrady za Alvese. Proto v Katalánsku neváhali a hned kontaktovali Arsenal. Jenže to narazili. „Prvotní kontakt, ke kterému došlo minulý týden, se setkal s pevnou odezvou ze strany Gunners, kteří řekli Barce, že nejsou ochotni prodat jednadvacetiletého beka za žádnou cenu,“ napsal list Mirror.

Barcelona tak začala hledat jinde. Jejím aktuálním cílem by měl být obránce Valencie Joao Cancelo. S tím mají nyní vyjednávat. Mladý Portugalec je považován za „žhavé“ zboží tohoto léta.

Zájem o Bellerina je více než pochopitelný. Mladý bek totiž po proražení do prvního týmu Arsenalu podává prakticky neustále výborné výkony. 

Profily souvisejících hráčů:

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama