Jamie Vardy se do Arsenalu stěhovat nebude, s Leicesterem podepsal novou smlovu

23.06.2016, 12:00 – Filip SedlákProfil na Twitteru / lcfc.com

Několikatýdenní spekulace, které vypukly na začátku června, jsou u konce. Útočník Jamie Vardy, který již dokonce podstoupil zdravotní prohlídku v Arsenalu, nakonec zůstává v Leicesteru, kde se dohodl na nové čtyřleté smlouvě.

Anglický reprezentant, jenž v uplynulém ročníku nastřílel 24 ligových branek a získal s "Liškami" titul, zažil velmi vydařenou sezonu, během které získal několik individuálních ocenění. Na podzim zaznamenal také skvělou sérii, když se mu podařilo skórovat v jedenácti po sobě jdoucích zápasech. 

Před začátkem letošního evropského šampionátu ve Francii se rozpoutala vlna spekulací, že se má Jamie Vardy stěhovat do Arsenalu. Necelý týden před starem Eura měl rodák ze Sheffieldu podstoupit v Arsenalu zdravotní prohlídku, která také s největší pravděpodobností proběhla, avšak rozhodnutí o přestupu nepadlo. Útočník Anglie se chtěl soustředit na šampionát a rozhodnutí mělo přijít až po jeho skončení.

Rozuzlení však přišlo už nyní. Klubové stránky Leicesteru ve čtvrtek vydaly prohlášení, že se obě strany dohodly na podmínkách prodloužení smlouvy a Vardy tak setrvá na King Power Stadium.

„Leicester City a zástupci Jamieho Vardyho souhlasili s prodloužením smlouvy anglického internacionála pro další čtyři roky. Obě strany věří, že toto prohlášení ukončí nedávne spekulace ohledně Jamieho budoucnosti a potvrdí jeho dlouhodobý závazek ke klubu Leicester City," stojí v oficiálním prohlášení. 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama