Gabriel Jesus podstoupil operaci a bude chybět několik měsíců. Hráči zahájili přípravu v Dubaji

06.12.2022, 20:57 – Filip SedlákProfil na Twitteru / arsenal.com

Klubové stránky přinesly velmi nepříjemné zprávy. Gabriel Jesus v minulých dnech opustil tým brazilské reprezentace z důvodu zraněného kolene, které si bohužel vyžádalo operační zákrok. Jeho absence se odhaduje na tři měsíce.

V pátečním zápase mezi Brazílií a Kamerunem na MS v Kataru musel Gabriel Jesus hrací plochu opustit v 64. minutě. Bohužel v té době se ještě nevědělo, jak je jeho zranění vážné. Následná vyšetření ukázala, že operace je nevyhnutelná a brazilský útočník má zákrok v tuto chvíli už za sebou a čeká ho rehabilitační program. 

Světový šampionát tak pro něj bohužel skončil předčasně a jeho služby nebude několik měsíců moci využít ani Mikela Arteta, který se před několika dny přesunul s týmem na tréninkový kemp do Dubaje. Tam, kromě tréninkových dávek, bude na hráče čekat přípravný duel s Lyonem (8.12.) a AC Milan (13.12.) v rámci turnaje Dubai Super Cup. 

Po návratu do Londýna se Arsenal představí 17.12. na Emirates Stadium v přátelském duelu proti Juventusu a od pondělí 26.12. se na scénu vrátí anglická Premier League. Na Boxing Day čeká na severolondýnský klub večerní domácí utkání proti West Hamu. 

Zimní přestupové okno se na Ostrovech otevře v neděli 1.1.2023. 


Bohužel před několika týdny byla naše facebooková stránka ARSENALsite.cz zablokována a do dnešního dne k ní nemáme přístup. Děláme vše pro to, abychom ji zase mohli aktivně využívat, ovšem komunikace s podporou Facebooku je opravdu velice náročná. Sledovat nás tak nyní můžete na našem Instagramu

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama