Premier League v kině! Doražte na šlágr 37. kola mezi Manchesterem United a Arsenalem.

07.05.2024, 21:00 – Profil na Twitteru / leroyal.cz, canalplussport.cz

Už tuto neděli 12.5. od 17:30 odehraje Arsenal velice důležité utkání na půdě Old Trafford. Při této příležitosti se bude zápas vysílat v pražském podniku Le Royal na Vinohradech a to za účasti expertů a moderátorů CANAL+ Sport. UPDATE: akce je již vyprodaná.

Podobný trend, který znají fanoušci ze zahraničí, se pomalu už také dostává do České republiky – společné sledování fotbalového utkání Premier League přímo v kině. 

CANAL+ Sport ve spolupráci s Royal Theatre & Club Chic chystá na neděli vysílání duelu mezi Manchesterem United a Arsenalem. Domácí tým stále bojuje o pohárovou Evropu, zatímco mužstvo Mikela Artety je ve hře o titul.

Přímý přenos jednoho z nejočekávanějších zápasů ve společnosti legendy českého fotbalu Karla Poborského a experta CANAL+ Sport Karla Tvaroha.

V talkshow vedené moderátorem a komentátorem Martinem Minhou zazní nejen historky obou Karlů z cest po Anglii v roli hráče nebo experta, zážitky z rozhovorů s těmi nejlepšími fotbalisty, ale také další zajímavosti ze života lidí, kteří anglickým fotbalem doslova žijí.


Místo konání: 

Program:

  • Open door: 16:00
  • Začátek talkshow: 16:20
  • Manchester United x Arsenal: 17:30
  • Pozápasová talkshow: 19:30
  • Předpokládaný konec: 20:30


Foto: leroyal.cz 

Vstupenky se prodávají za 290 Kč a je možné je zakoupit online přes portál GoOut. Kapacita sálu je omezená, proto si své místo raději zajistěte včas. 

Sezení bude rozděleno na sektory pro fanoušky Manchesteru United a Arsenalu (lze zvolit při nákupu). 

UPDATE (10.5.2024, 12:00): Akce je vyprodaná. 

 

KOUPIT VSTUPENKY ONLINE  

 

Nejčtenější články

Kam pokračovat?
Reklama