Živé přenosy

Pokud nežijete v Anglii anebo neladíte televizní kanály, kde běží Premier League, nezoufejte. Internet skýtá mnoho možností a variant, jak své oblíbence můžete sledovat na svém počítači. A nemusí se jednat nutně o fotbal. Na níže uvedených webových stránkách najdete též hokej, basketbal, sportovní auta či jakýkoliv jiný sport, který vás zajímá.

Návod na sledování zápasu

1. My vám pomůžeme naladit zápasy Arsenalu, které můžete na internetu nalézt. K tomu je však zapotřebí mít aktualizovaný flash, anebo program, chcete-li mít zápasy ve vyšší kvalitě. Doporučujeme tak stáhnout SopCast anebo AceStream.

2. Po stažení programu je třeba jej nainstalovat.

3. Pokud tedy máte všechny předpoklady splněny, je potřeba nalézt odkaz, který daný zápas vysílá. Tyto odkazy jsou shromážděny na několika portálech, z nichž nejznámější jsou třeba www.wiziwig.tv, www.livetv.ru či www.rojadirecta.me.

4. Jakmile se přesunete na stránky, najdete si sport, který budete sledovat, a poté kliknete na daný zápas, jenž vyberete z nabídky. Pokud chcete zápas sledovat ve vašem prohlížeči, vyberte libovolný odkaz, který podporuje flash. Jestli jste však nainstalovali nějaký z programů, je potřeba otevřít ten, který jej podporuje (např. SopCast). leboutique

5. Je možné, že některé přenosy nemusí fungovat. Problém může být při načítání, v autorských právech anebo kdekoliv jinde. Doporučujeme tak stránku aktualizovat a pokud se video opět nenačte, zkusit jiný odkaz, kterých je na portálech mnoho. Kvalita a rychlost videa se odvíjí od rychlosti připojení k internetu. Pokud tak máte obraz trhaný, pokuste se vypnout všechny programy, které připojení vyžadují (Skype, ICQ, Torrent).

6. Některé webové stránky, které poskytují uživatelům přenos, dávají do svých videí reklamy. Nemusíte se strachovat, že skrz některou na utkání neuvidíte, jelikož bývají časově omezené a zhruba po třiceti vteřinách se na nějaké její části objeví křížek pro ukončení. Pokud si však přesto nevíte rady, napište na našich stránkách do chatu. Určitě vám nějaký fanoušek poradí tak, abyste i z pohodlí domova mohli povzbuzovat svůj oblíbený tým. 


Kam pokračovat?
Reklama